20-04-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 11:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtori i Drejtorisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Egzon Elshani, do të inspektojnë nga afër punimet rreth realizimit të projektit për hapjen e puseve për ujitjen e tokave bujqësore, tek përfituesit nga thirrja e hapur nga kjo drejtori. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.