03-07-2020

Sportistja seksi: Më ofruan 180 mijë euro në muaj për të shitur trupin

Një rrëfim shokues, vjen nga atletja ruse Daria Klishina. 29-vjeçarja, fituese e medaljes së argjendtë në kërcimin për së larti në vitin 2017, tregoi se së fundmi ka marrë një propozim të turpshëm, me një pagë mujore pre 180 mijë euro, për të qenë prostitutë luksi.

Duke folur për Sports.ru, ajo shpjegoi se propozimi i erdhi nga një i panjohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Më kontaktoi në Instagram, duke më bërë komplimenta dhe duke më kërkuar që të bëhesha eskortë, duke shitur trupin.

E kundërshtova disa herë, por ai nisi të këmbëngulte duke më ofruar 200 mijë dollarë (rreth 180 mijë euro) në muaj”, tha ajo.

Më tej Daria komentoi edhe fotografitë e bëra për Playboy vite më parë, duke thënë se, “Të gjithë kemi bërë gabime në rini. Kur je e papjekur, bën shumë gjëra pa menduar për pasojat që mund të kenë në jetën tënde”. noa.al

Asnjë koment

Comments are closed.