12-07-2020

Therje në Prizren, një i lënduar

Një person është therur me thikë  në Prizren, dhe ka pësuar lëndime

Referuar raportit nga Policia, rasti ka ndodhur dje pasdite, por jepet të dhëna rreth identitetit të të përfshirëve dhe motivit, transmeton  Gazeta e Prizrenit.

“Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore pasi është goditur me thikë nga i dyshuari”, njoftoi Policia.

Me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt. / GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.