01-12-2021

Vdekjen e një punëtori në Suharekë, policia e vlerëson si dyshimtë

Një persona ka humbur jetë duke punuar në Suharekë, ndërsa policia e vlerësua rastin si vdekje e dyshimit, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, viktima mashkull kosovar derisa ishte duke kryere disa punime të një shtëpie, në rrethana të pa njohura dyshohet se dje ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe është lënduar.

Viktima është dërguar në QKMF, ku më pas është konstatuar nga mjeku, vdekja e tij.

Me vendim të prokurorit, turpi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Lexo edhe:

Kuvendari Quni: Fëmijët e ish-UDBASH-ëve po privilegjohen në institucionet e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.