14-04-2024

Vdes një kosovar në vend të punës në Itali, po punonte me vinç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një person nga Kosova ka humbur jetën në vendin e punës.

Rasti i rëndë ka ndodhur përderisa viktima ka qenë duke manovruar më vinç dhe një ngarkesë me dritare.

Viktima është Nazmi Morina nga fshati Lubizhdë i Malishevës.

/Gazeta Sinjali

Asnjë koment

Comments are closed.