15-06-2024

Veseli thërret të hënën kryesinë e Kuvendit për shpërbërjen e Parlamentit

Kuvendi pritet të shpërbëhet pas dorëheqjes së Haradinajt.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe PDK-së, Kadri Veseli e ka thirrur Kryesinë e Kuvendit për të hënën dhe në agjendë të diskutimit do të jetë një pikë shumë e rëndësishme: Shpërbërja e Kuvendit të Kosovës, që do të nënkuptojë edhe shkuarja në zgjedhje.

Kjo është ftesa e Veselit:

Asnjë koment

Comments are closed.