22-10-2020

Vetaksident në Prizren, goditet shtylla elektrike (Foto)

Një vetaksident është shkaktuar pak më parë në Prizren.

Saktësisht në lagjen ‘Arbana’ vetura e tipit ‘Shkoda’ është vetaksidentuar, ku ka goditur një shtyllë elektrike që ishte e vendosur në njërën anë të rrugës, raporton Indeksonline.

Lexo edhe:

Prizren: Riparimi “legjendar” i rrugës “Faredin Hoti” nga qeverisja e Haskukës (Foto)

 

Nuk dihet për të lënduar, teksa në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet emergjente dhe po merren me rastin./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.