01-10-2022

Vjedhje e rëndë në Suharekë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Suharekë.

Në raportin policor thuhet se një person në rrugën “Endrit Kavaja”, ka raportuar se persona të panjohur me forcë kishin depërtuar në depon e tij dhe i kishin vjedhur cigare të llojeve të ndryshme.

Sipas njoftimit, policia ka dal në vendin e ngjarjes, por nuk raportohet për persona të arrestuar për këtë rast.

Asnjë koment

Comments are closed.