21-10-2020

Vjedhje në Prizren, “hajdutët” kapen derisa vidhnin në një lokal

Policia ka njoftuar për arrestimin e dy “hajdutëve” në Prizren.

Ata janë kapur në vendin e ngjarjes, rreth orës 02:00, shkruan Gazeta e Prizrenit.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit janë hasur duke kryer vjedhje në një lokal. Në vendin e ngjarjes është konfiskuar një veturë si provë materiale”, thuhet në raportin e PK-së.

Lexo edhe :

A po shpërndanë mjegull kryetari Haskuka?!

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera rreth identitetit të dyshuarve e as lokacionit ku ndodhi rasti.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Pamje nga aksidenti fatal afër Piranës ku vdiq një dhe u lënduan tre persona

Asnjë koment

Comments are closed.