04-07-2022

Vjosa Osmani mban takim qendër të Prizrenit

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani sot pasdite ka mbajtur takime në Prizren e rrethinë. Pas takimit në Gjonaj,  ajo është takuar me strukturat dhe banorët e Korishës.

Në mbrëmje ajo ka mbajtur një takim në qendër të Prizrenit.

Në fund ajo ka falënderuar ata nga zemra.
“Së bashku do e bëjmë ndryshimin historik që po e kërkon e gjithë Kosova”, ka shkruar ajo në “facebook”./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.