19-01-2021

Zhduket një person në një fshat të Prizrenit

Një person është raportuar si i zhdukur prej disa ditësh në fshatin Pouskë të Prizrenit.

Sipas babait të tij, ai kishte të meta psiqike, raporton Gazeta e Prizrenit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga data 01.09.2020, djali i tij viktima mashkull kosovar me të meta psikike, kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin e Policisë.

Lexo edhe:

Shitësit në trotuar, kalimtarët në rrugë në “Bazhdarhane” të Prizrenit (FOTO)

Asnjë koment

Comments are closed.