28-09-2021

Zhduket një person në Prizren

Në Prizren është raportuar për zhdukjen e një personi, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i tij, që ka deklaruar se djali i është larguar nga shtëpia dhe nuk di asgjë për vendndodhjen e tij.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Rr. Ahmet Prishtina, Prizren 07.10.2020-17:00. Një mashkull  kosovar ka raportuar se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen  e tij. Rasti është duke u hetuar. /GazetaePrizrenit.net/

Lexo Edhe:

Reagon ndaj Komunës,këngëtari Menan Kiseri: Marre ju qoftë për festivalin  “Zambaku i Prizrenit”

 

Asnjë koment

Comments are closed.