29-09-2022

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Në Prizren është zhdukur një vajzë e mitur.

Sipas policisë rasti është raportuar nga nëna e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj e mitur, kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e PK-së./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.