21-05-2024

Zhduket një vajzë në Atmaxhë të Prizrenit

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur në fshatin Atmaxhë të Prizrenit.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, njoftoi Policia.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.