17-09-2021

Zhduket një vajzë në Prizren

Policia ka njoftuar për zhdukjen e një femre në Prizren.

Rastin në polici e ka paraqitur lajmëruar babai i saj, transmeton ”Gazeta e Prizrenit”

Ai ka njoftuar se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Rasti është nën hetime.

Asnjë koment

Comments are closed.