25-10-2020

Zjarr mbi fshatin Gjonaj të Hasit (foto)

Një zjarr ka shpërthyer në malin mbi fshatin Gjonaj të Hasit.

Një lexues i portalit “Gazeta e Prizrenit” përmes dërgimit të disa fotove ka shkruar se afër me këtë mal ndodhen edhe disa shtëpi të fshatit dhe deri tash nuk është parë ndonjë intervenim për shuarjen e tij.

Lexo edhe:

Prizren: Riparimi “legjendar” i rrugës “Faredin Hoti” nga qeverisja e Haskukës (Foto)

Asnjë koment

Comments are closed.