28-09-2022

Zyrtare: Mësimi fillon të hënën (VIDEO)

Në një video nga konferenca për shtyp, të krerëve të qeverisë dhe SBASHK-ut, postuar nga Indeksonline shihet deklarimi për ndërprerjen e grevës në arsim

 

Asnjë koment

Comments are closed.