18-06-2024

Sot vazhdon gara për titull në Superligë, Ballkani dhe dy skuadrat pretendente luajnë ndeshjet vendimtare

Sot në futbollin kosovar, do të zhvillohen tri ndeshje tepër interesante, të vlefshme për javën e 31-të Superligës.

Në përballje janë tri ekipet pretendente për titull, që luajnë ndeshjet vendimtare. Gjilani pret me Ballkanin, Dukagjini Dritën, derisa Prishtina do të jetë nikoqire e Llapit.

Ndeshjet zhvillohen nga ora 15:00.

Dje Feronikeliy ’74 fitoi ndaj Malishevës me rezultat 2-1, ndersa Fushë Kosova 0-2 Liria. /Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.