17-06-2024

Pas telasheve, kjo është përgjigja e Teuta Selimit për të gjithë

Këngëtarja Teuta Selimi është vendosur plotësisht në qendër të vëmendjes dhe kjo jo për shkak të zhvillimeve në jetën profesionale.

Këngëtarja e njohur u tha se ishte pre e dhunës në familje, lajm që pushtoj mediat kudo.

Teuta Selimi heshti pas raportimeve të medias, ndërkaq sot ka vendosur të shfaqet sërish në Tik Tok, shkruan “Kosovarja”.

Më të disponuar se kaq nuk e keni parë ndonjëherë, apo?

@teutatutiselimi

♬ original sound – morina543

 

Asnjë koment

Comments are closed.