17-06-2024

A e pastron kush qendrën e Prizrenit ?! (Foto -Video)

Këtë vit, Prizreni është kritikuar për mungesë të higjienës.

Një pamje e tillë e qendrës me gjethe, sot ka qenë në rrugën kryesore “Adem Jashari” dhe në sheshin “Shatërvan”.

 

Kjo është vërejtur sidomos në ditë fundjave, kur në Prizren vijnë vizitorë nga vende të ndryshme. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.