17-08-2022

Aksident fatal: Vdes një person në rrugën Prizren – Zhur

Rreth orës 7:00 në mëngjesin e ditës së sotme në rrugën Zhur – Prizren, ka ndodhur një aksident me fatalitet.

Në këtë aksident janë përfshi një kamion dhe një veturë Golf IV, me targa të Serbisë, ku si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një person dhe dy të tjerë janë lënduar.

Ndërsa sipas informatave të para edhe njëri nga të aksidentuarit është dërgur në QKUK, raporton tv Prizreni. Ai ka marrë lëndim të rënda dhe është në rrezik për jetë.

Për infomata shtësë do t’ju mbajmë në informim.

/GazetaePrizrenit.net/

 

Asnjë koment

Comments are closed.