28-03-2023

AKSIDENT NË DALJE TË PRIZRENIT, NË RRUGËN PRIZREN – ZHUR

Rreth orës 11:30 minuta ka ndodhur një aksident mes një veture dhe një kombi transportues.

Nga ky aksident nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe eshtē marrë me rastin./tvpz

Asnjë koment

Comments are closed.