26-11-2020

Arrestim për posedim të narkotikëve në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren për shkak të posedimit të substancave narkotike

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje pasdite në rrugën “Jashar Salihu”, shkruan Gazeta e Prizrenit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë prej 2.35 gram”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. /GazetaePrizrenit. net

Lexo edhe:

“Penallti” për opozitën në Prizren

Asnjë koment

Comments are closed.