21-01-2022

Arrestohen burrë e grua në Malishevë, u rrahën mes vete

Policia ka arrestuar burrë e grua në Malishevë pasi të njëjtit janë rrahur me veti.

Sipas policisë ata kanë pranuar tretman mjekësorë.

Me vendim të prokurorit ata janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Malishevë , 28.10.2021 – 17:30. Janë arrestuar burrë e gruar kosovarë, pasi që janë rrahur në mes vete. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.