17-05-2022

Arrestohen dy motra në Prizren, kanosën me thikë një të mitur

Dy të mitura në Prizren janë arrestuar pasi kanë kanosur me thikë një tjetër.

Sipas raportit të policisë, të dyshuarat kanosjen e kanë incizuar me telefon dhe e kanë shpërndarë në rrjete sociale.

“Janë arrestuar dy të dyshuara femra kosovare, të mitura pasi që me një mjet të mprehtë, thikë kanë kanosur viktimën femër kosovare- e mitur. Të dyshuarat kanosjen e kanë incizuar me telefon dhe e kanë shpërndarë në rrjetet sociale. Me  vendim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, njofton më tej policia,

Asnjë koment

Comments are closed.