01-12-2020

Arrestohen dy persona për mashtrim në Malësi të Re të Prizrenit

Në fshatin Malësi e Re të Prizrenit janë arrestuar dy persona të dyshuar për mashtrim.

Ata, janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Njësiti policor ka arrit t’i identifikojë dhe të arrestojë dy të dyshuar për mashtrim”. njofton Policia e Kosovës.

Asnjë koment

Comments are closed.