27-11-2022

Arrestohet babai për shkak të kanosjes së vajzës në Prizren

Një i person  i dyshuar, është arrestuar dje në mesditë në Prizren, pasi është raportuar të ketë kanosur dhe ushtruar dhunë psikike ndaj vajzës së tij.

Sipas njoftimit të Policisë, në raportin 24 orësh, babai i viktimës është dërguar në mbrojtje me urdhër të Prokurorit kujdestar.

Asnjë koment

Comments are closed.