27-11-2022

Arrestohet prizrenasi për posedim droge

Një person është arrestuar për posedim të substancave narkotike, në një rast që sipas policisë ka ndodhur me 15 korrik të këtij viti, transmeton “GazetaePrizrenit.net”.

Në raportin policor, thuhet se i dyshuari është arrestuar dje dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.