02-10-2022

Bleona hip mbi veturë dhe i tregon botës çfarë gjoksi ka

Bleona Qeretit nuk i është dhimbsur aspak kjo veturë.

Këngëtarja ka hipur në një makinë luksoze ku ka realizuar një fotografi të ‘zjarrtë’ për ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Në këtë foto, ajo shihet e veshur me një veshje që pah ia kishte nxjerrë gjoksin që i duket mjaft bombastik.

Me këtë imazh, Bleona tregoi se remiksi i këngës së saj “Monster” del me 25 qershor.

Asnjë koment

Comments are closed.