16-06-2021

Çfarë ngjarjesh pritet të ndodhin sot në Prizren?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot

Ora 17:30
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, do të merr pjesë në aktivitetin e organizuar nga Drejtoria e Urbanizmit dhe Planifikimit Hapësinor për nder të Ditës Ndërkombëtare të Arkitektëve, ku do të organizohet një pritje për arkitektët e komunës së Prizrenit. (Shtëpia e Kulturës “Xhemajli Berisha”) /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

LDK në Prizren akuza qeverisjes së Haskukës për fshehje të korrupsionit e nepotizmit

Asnjë koment

Comments are closed.