25-09-2020

Çfarë ngjarjesh pritet të ndodhin sot në Prizren?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka së bashku me drejtorin e Drejtorisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Agron Limani do të bëjnë fillimin e projektit “Ngritja e pemishtes me pemë të imëta-dredhëza”, me ç’rast do të bëhet mbjellja e parcelës së parë. (Hoçë e Qytetit). /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Ndër dështimet e shumta, Komuna e Prizrenit edhe me mungesë transparence (Dokument)

Asnjë koment

Comments are closed.