28-09-2021

‘Çmendet’ Rita Ora, nxjerr jashtë komplet gjoksin (foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, sapo ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, shkruan “Zeri.info”.

Rita Ora me këtë fotografi nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaq komplet gjoksin e saj pa sytjena, përcjell “Zeri.info”.

Ajo e ka ngritur lart bluzën e saj dhe e ka zbuluar gjoksin, mirëpo shihet se njërin gjoks me duar ia ka mbuluar shoqja e saj. /ZËRI/

Image

Asnjë koment

Comments are closed.