28-05-2024

Dalin pamjet, ja çfarë ndodhi mes zyrtarëve të Ballkanit dhe Dritës

Ballkani dhe Drita barazuan dje në ndeshjen ne Superligën e Kosovës, por pas përfundimit të ndeshjes u aludua për një përleshje mes zyrtarëve të klubit nga Suhareka dhe atij nga Gjilani.

Në mediat kosovare është publikuar një video ku shihet se si ndodhi përleshja mes akterëve të dy klubeve kosovare që po luftojnë për titullin në Superligën e Kosovës./IO

Pamje:

 

Asnjë koment

Comments are closed.