20-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e hënë )

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Mëngjesi do të jetë i ftohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-32 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje gjatë ditës, me minimale që do të lëvizin prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C.  / MK

Asnjë koment

Comments are closed.