17-04-2024

Dega e LDK-së po mobilizohet për përvjetorin e 34-të të themelimit në Prizren

Kreu i degës, Driton Selmanaj, ka njoftuar përmes një postimi për takimin me strukturat e Degës së LDK-së, në kuadër të mobilizimit për të festuar përvjetorin e 34 të themelimit të LDK-së në Prizren.

“Datëlindja e 34, na gjenë më të organizuar, më të bashkuar dhe më të shtrirë në lagje dhe fshatra të Prizrenit”, ka shkruar ai. /Gazeta e Prizrenit

Lexo edhe:

Shaqir Totaj – kryetari i Prizrenit që punësoi më së shumti familjarë

Asnjë koment

Comments are closed.