17-09-2021

Deputeti Baxhaku i reagon Mimoza Kusarit: “Shuni se po flet ajo që nuk po mund ta bëjë vendin kurrkah”

Antarë të LDK-së kanë reaguar pas deklaratave të deputetes Mimoza Kusari e cila tha se në Lidhjen Demokratike e shtypin mendimin ndryshe.

Deputet i LDK’së, Hatim Baxhaku ka reaguar duke ka thënë se Mimoza Kusari ka formuar dhe shkatërruar parti për mungesë të mendimit ndryshe.

Baxhaku, thotë se ajo nuk ka mundur të gjejë vend në asnjë koalicion e se akuzohet për keqmenaxhim dhe korrupsion.

A po shpërndanë mjegull kryetari Haskuka?!

 

Lexo edhe:

Çfarë po ndodh në Prizren? Emri i ish-presidentit Rugova në një rrugë krahas ish-udhëheqësit komunist jugosllav

Asnjë koment

Comments are closed.