12-07-2024

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Një veturë është djegur sot në orët e hershme të mëngjesit në autostradën Prishtinë-Prizren.

Vetura është djegur rreth orës 02:40.

Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do t’ju mbajë të informuar.

Asnjë koment

Comments are closed.