28-11-2021

Era Istrefi befason me pamje në paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo në këto imazhe shihet e grimuar dhe me stil ndryshe të flokëve, duke e bërë të duket goxha në formë.

 

 

“Kush e gjen se për çka është kjo pamje” ka shkruar Era.

Nuk dihet nëse Era është përgatitur për klipin e projektit të ri, apo për ndonjë rast tjetër./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.