22-01-2022

Familjet e heronjve, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Aziz Zhilivoda bëhen pjesë e PDK-së

Gjatë ditës së sotshme në prezencën e kryetarit të PDK-së, familjet e dy heronjve, Aziz Zhilivoda dhe Kolonel Ahmet Krasniqi iu bashkëngjiten zyrtarisht kësaj partie.

Në takimën e zhvilluar në fshatin Zhilivodë të Vushtrrisë, përveç dy familjeve të heronjve, u bashkuan edhe kryetari i nëndegës së LDK-së, Xhemajl Krasniqi, kryetari i degës së AAK-së, Ali Krasniqi dhe komplet nëndega e Nismës në atë fshatë me kryetarin, Behram Krasniqi, transmeton Indeksonline.

 

Në një fjalim rasti mbajti nipi i heroit, Ahmet Krasniqi i cili u pritë me shumë duartrokitje. Për më shumë shikojeni videon.

 

Asnjë koment

Comments are closed.