17-09-2021

Genc Prelvukaj dhe Nrg Band vijnë me projektin “Dashnija jeme”

Pas suksesit të jashtëzakonshëm me projektin “Andërr” në bashkëpunim me reperin Lyrical Son, Genc Prelvukaj si duket nuk e ka ndërmend të ndalet.

Vetëm pak javë pas, ai ka publikuar projektin tjetër po ashtu në bashkëpunim, kësaj radhe me Besnikun dhe Nrg Band.

“Dashnia jeme” mban titullin kjo këngë që padyshim është punuar nga vetë Genci dhe realizuar komplet nga kompania “Black Fish”.

Që në orët e para ky projekt mori pëlqimin e publikut dhe si duket do të radhitet me këngën tjetër “Andërr”, e cila për momentin është nga këngët më të ndëgjuara./GazetaExpress/

Asnjë koment

Comments are closed.