22-07-2024

Goditet nga vetura një person në Shkozë të Prizrenit

Një këmbësor është lënduar pas goditjes nga një veturë në fshatin Shkozë të Prizrenit,

Sipas Policisë rasti ka ndodhur dje, ndërsa i lënduari ka marrë tretman mjekësorë, raporton Gazeta e Prizrenit

“Raportohet se i dyshuari mashkull  kosovar derisa ishte duke lëvizur me veture, ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull  kosovar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas   tretmanit mjekësor është liruar ne shtëpi”, thuhet në raportin e policisë.

Lexo edhe:

Vdekja e 50-vjeçarit në Spitalin e Prizrenit, flet Xheladin Qelaj: Ashensori u bllokua, vëllai doli pa shenja jeta nga aty

Asnjë koment

Comments are closed.