06-12-2023

Ish-Miss Kosova merr vëmendje me dukjen në Festivalin e Venecias

Festivali i Venecias, i cili këtë vit feston edicionin e 75-të, mirëpriti edhe modele që shijojnë premierën e këtyre filmave teksa kalojnë nëpër tapetin e kuq.

Në këtë ngjarje të rëndësishme nuk kanë munguar personazhet më të njohur botëror duke nisur nga ish-zonja e parë e Amerikës, Hillary Clinton, partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, Olivia Wilde, Timothée Chalamet, Harry Styles, e shumë figura të shquara të Hollywood-it.

Por jo vetëm kaq, edhe bukuroshja, ish Miss Kosova, Arta Kamberi, e nderuar në këtë event madhështor.

Ajo shkëlqeu me paraqitjen e saj vezulluese, gjithnjë mbresëlënëse duke ndërthur gjithnjë stilin, trendët, komoditetin me një sens praktik.

Lexo edhe:

“Liria” shkëlqente edhe kur futbolli luhej në livadhe, por tash?!

Me një elegancë të padiskutueshme, Arta ka një stil që vlerësohet shumë në rrethet e njohësve të modës dhe më gjerë.

Asnjë koment

Comments are closed.