24-09-2021

Kryetari Haskuka sot do të vizitojë dy shkolla

Me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha e Drejtorisë Komunale të Arsimit, Xhemile Thaçi Vezgishi do të vizitojnë dy shkolla fillore.

Duke nisur nga ora 10:00, ata do të vizitojnë shkollën fillore “Motrat Qiriazi” në Prizren dhe atë “Ekrem Rexha” në Lubizhdë. /GazetaePrizrenit.net/

LExo edhe:

Profesori Haskuka e bëri “lëmsh” arsimin në Prizren

 

Asnjë koment

Comments are closed.