16-08-2022

Mbi 1 mijë e 200 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 286 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjithashtu, janë shqiptuar edhe 286 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar edhe 24 persona dhe 12 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.