14-07-2024

Moti sot

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ngjashëm me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-23 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-32 gradë Celsius.

Asnjë koment

Comments are closed.