30-05-2024

Një këmbësore goditet nga vetura në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren, kur një këmbësore është goditur nga një veturë.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “Ismet Jashari” në Prizren.

“I dyshuari mashkull K-Boshnjak deri sa ishte duke drejtuar veturën me targa vendore, nga pakujdesia godet këmbësoren-viktimën femër K-Shqiptare e cila ishte duke kaluar rrugën”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.