06-12-2023

Nora Istrefi e nis ditën me video provokuese (video)

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi këtë mëngjes vjen me imazhe të reja.

Këtë herë ajo ka publikuar një video të cilën e ka realizuar më herët këtë vit, kur shihet e veshur me kostum ngjyrë të bardh e duket shumë provokuese dhe seksi.

“Mirëmëngjesi. Paçi ditë të mirë” ka shkruar ajo duke treguar se kjo video është një “kthim në kohë”.

Ndryshe, Nora ka forma shumë të mira trupore të cilat rrallëherë që ngurron t’i ekspozojë./exepress

ekspozojë.

 

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.