19-04-2024

Pamje nga aksidenti i rëndë në Shqipëri ku vdiqën tetë persona (FOTO)

Tetë persona kanë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ndodhi në orët e para të së martes në rrugën Këlcyrë-Përmet.

Automjeti i tipit Mercedes Benz, ka dalur nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Vjosa.

Raportohet se shtatë viktima janë shtetas të huaj, po ashtu edhe shoferi i automjetit, nga Shkodra.

Bashkangjitur i gjeni pamjet e publikuara nga aksidenti i tmerrshëm, të publikuara nga News 24, transmeton Klankosova.tv

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për tetë të vdekur

Pamje nga aksidenti i rëndë në Shqipëri ku vdiqën tetë persona

Pamje nga aksidenti i rëndë në Shqipëri ku vdiqën tetë persona

 

Asnjë koment

Comments are closed.