29-09-2022

Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot i ngjashëm me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-19 gradë celsius.

Ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-33 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-8 m/s.

Asnjë koment

Comments are closed.