16-04-2024

Parashikimi i motit për sot ( 22.02 )

Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell.

Era do të fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, kryesisht në regjionin e Gjakovës dhe Malishevës, me shpejtësi prej 15-55 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 15°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.